top of page

נושאי האימון ויעדים ספציפיים 

 

האימון ה"הוליסטי" מהווה את דרך האימונית העיקרית בה אני נוקט. הגדלת המודעות, הבנת הדברים שמפעילים את המתאמן, ראיית היחסים והחיים באור חדש. תהליכי האימון מביאים לתובנות חדשות אצל כל אחד ואחת, משנים ומשפרים את איכות ההחיים. ההישגים בכל תחומי החיים אינם מאחרים לבוא.

בנוסף קיימים תהליכי אימון ממוקדים, עם סט כלים יחודי שמטרתו לעזור לאנשים וחברות הנמצאות בנקודות ספציפיות המחייבות שינוי , התפתחות, או יצירת בהירות חדשה להמשך.  שירותים ספציפיים אלה, מוצגים להלן.

 

אימון ועזרה בפרשת דרך מקצועית

 

אנשים רבים מתנהלים על "טיס אוטומטי" בחייהם בכלל ובעבודה בפרט, שגרה.

אותה שגרה נשברת לפעמים באופן חיצוני או פנימי.

לרבים נוצר קושי גדול בשל הצורך להתמודד עם שינויים בעבודה, שינוי תפקיד, שינוי מבנה ארגוני, או פיטורים שתופסים ב"אמצע" החיים. לעיתים הקושי בשל קול פנימי שמבקש שינוי במסגרת העבודה/פרנסה ולבחור בדרך אחרת, חדשה, או בשל הכניסה לתפקיד חדש, לאחר שנים במסגרת ידועה מוכרת וקבועה.

 

כל התמודדות עם שינוי במסלול המקצועי, מחייבת אותנו לבחון שוב את מסלול חיינו בעבודה, שורת התפקידים שביצענו, את המטען שאנו מביאים, ולחשיבה על המשך דרכנו.  

פעמים רבים התמודדויות כאלה מלוות במתחים, קושי על רקע משפחתי ואי ודאות כלכלית, פחד משינוי, ופעמים רבות גם פגיעה בתחושת הערך העצמי.

 

כמי שנמצא בתחום ההי-טק שנים רבות, עבד בחברות שונות ורבות, בילה תקופות ארוכות "בבית", וביצע מספר שינויים מקצועיים, הקושי בתהליכים כאלה מוכר לי לעומק.

פיתחתי מספר תהליכים אימוניים שעוזרים ותומכים בכל אדם שנמצא בצומת מקצועית שכזו, כולל סט של כלים ושאלונים שעוזרים בתהליכי חיפוש "היעוד" והבנת "העצמי". האימון עוזר בבחירה בהמשך הדרך, או בחזרה לדרך הנוכחית, כניסה לתפקידים חדשים,ובכל מקרה ממקום מחוזק ובטוח יותר. 

 

אימון ועזרה בפרשת דרך מקצועית

אימון במערכות יחסים(זוגיות/ילדים)

 

ניהול מערכות היחסים הרבות של חיינו מהווה אתגר לכולנו.

האתגרים הגדולים ביותר במערכות היחסים שלנו נמצאים כמובן דוקא עם הקרובים לנו ביותר - בן/בת זוג וילדים.

 

דווקא מערכות היחסים הללו שהן המשמעותיות והחשובות ביותר לחיינו, סובלות מקשיים רבים, חוסר תקשורת, עימותים, אי הבנות, נתקים ועוד.

דווקא במקומות הקרובים לכל אחד, במקומות בהם כולם שואפים לאינטימות ולאהבה הגדולה ביותר, נמצאים החסמים, הקשיים, ובעיות התקשורת הגדולות ביותר.

 

שקשיים אלו אינם מקריים, ומבוססים על המקומות והחסמים העמוקים ביותר בתוכנו, שעולים במפגש עם ילדינו או בני/בנות זוגנו.

 

סדרת אימון הממוקדת במערכת יחסים מאפשרת לראות את מערכת היחסים ממקום חדש. ניתנים כלים לזיהוי "הנתקים" והקשיים, הבנת דרך הפעולה שלנו, "תפיסת האהבה" והסיבות לפעולות שלנו. מבוצע תהליך של ריפוי ושיקום עמוק, שמאפשר יצירת קשר חדש ועמוק עם הצד השני.

 

בכל מערכת יחסים, מוטלת על כל אחד מהצדדים 100% מהאחריות לקשר. מספיק שהמתאמן/ת יבצעו שינוי עמוק וריפוי בעצמו, כדי שמערכת היחסים תשתנה ותתפתח. מדהימה תמיד ההשפעה הסביבתית, והשינוי שעוברת כל מערכת יחסים, כאשר אחד הצדדים לוקח אחריות לה, ומבצע שינוי עמוק ואמיתי בתוכו.

יעוץ ארגוני/שינוי אקלים ארגוני

 

עבודה פרטנית עם הנהלת הארגון כדי לשפר את האקלים הארגוני.

יצירת שפה חדשה בארגון  סביב סט של כלים אימוניים אותם אני מלמד ומיישם בפגישות פרטניות עם אנשי הנהלת הארגון. החדרת השפה החדשה הזאת, הבנת והעלאת רמת המודעות בקרב המנהלים, מאפשרת יצירת אקלים ארגוני חדש, שפה משותפת, והתמקדות ביעדי החברה בקרב השכבה הניהולית. שינוי כזה מקרין לכל שדרות החברה ומוביל לשינוי בסגנון הניהולי,  ובשיפור שיתוף הפעולה בכל שדרות הארגון.

 

בנוסף  עוזר האימון למנהלים לראות בבהירות חדשה את תהליך קבלת ההחלטות שלהם, להיות במודעות רבה יותר לסביביתם, ולפעול ממקום נכון, בטוח, ומאמין יותר.

 

זוהי סדרה חדשה של כלים אותם אני שואף להכניס לארגונים, ומבוססת הן על ניסיוני רב השנים בתהליכי אימון ומודעות, והן על  25 שנות עשיה והתבוננות בחברות שונות בתחום ההי-טק והשירותים בארץ ובעולם.

יעוץ ארגוני/שינוי אקלים ארגוני
bottom of page